DEVKLAZI

DEVKLAZI

czwartek, 22 stycznia 2015

Top 3 miejsca na tatuaże

Hejka :), dzisiaj całkiem inny post, chociaż niedawno były posty na temat piercingu. Więc stwierdziłam, ze mogę zrobić post o podobnej tematyce. Powiem szczerze, ze nie widziałam jeszcze takiego postu. Poniżej będą moje pseudo tatuaże, które rysowałam sobie, aby wam jeszcze bardziej przybliżyć, gdzie według mnie są najlepsze miejsca na male i ważne, bądź takie, które chcesz zrobić tak porostu bo ci się podoba :)Z góry przepraszam za mój ''talent'', ale dzięki temu zobaczycie o co mi chodzi! Zapraszam!


Ten tatuaż, może nie podobać się niektórym, ale dla mnie jest słodki i bardzo mi się podoba, niby prosty, ale ma coś w sobie :) 

Ten z kolei może reprezentować coś specjalnego, bądź po prostu można go zrobić od tak, nigdy nie będzie za widoczny, ale tez nie będzie niezauważalny, 2w1 :)


 
Drugi jest na lewym nadgarstku, ja w przyszłości planuje na pewno zrobić jaskółki, reprezentują one wolność, ale są też bardzo ładne, nadgarstek jest jednym najpopularniejszym miejscem dla kobiet, które robią tatuaże :)
 Jednakże ten nadgarstek jest trzecim miejscem, chociaż rownież mógłby być drugim bo w sumie się nic nie różni od poprzedniego, ale jednak jest to prawy nadgarstek, tatuaż jest dość podobny do tatuaża Banshee, ale ja (jeżeli bym się zdecydowała na taki) dodałabym napis husky, jak wiecie jest to moja pasja :) a jak nie wiecie to zapraszam tutaj: klik !
A wy chcecie tatuaże?    Boicie się tego?  Co myślicie na ich temat?

4 komentarze: