DEVKLAZI

DEVKLAZI

wtorek, 23 czerwca 2015

Work Experience-co to takiego?


Witajcie!!! Jak w tytule w tym poście znowu będzie mowa o angielskiej szkole, tylko tym razem
będzie on dotyczył moich praktyk, które odbywam od 29 czerwca do 3 lipca. Jak już pozwoliłam sobie przetłumaczyć ''work experience'' w mój logiczny i  zrozumiały sposób są to po prostu praktyki, które będą trwały tylko tydzień.

Mam nadzieję, że wytłumaczyłam  wam co i jak, teraz kwestiom jest to gdzie je odbywam, a więc będę pracowała w szkółce jeździeckiej.
Moimi obowiązkami będą; dbanie o konia, uczenie się jak o niego dbać, sprzątanie zagród, jeździectwo i oprowadzanie dzieci, itp.
W Polsce miałam już doświadczenie z końmi, ale kiedy nadarza mi się okazja pracować i uczestniczyć w ich życiu jest to bardzo ekscytujące i emocjonalne przeżycie...
A więc za tydzień w poniedziałek o godzinie ósmej rano muszę się stawić w pracy, mam łącznie dwie godziny przerwy i prace kończę o osiemnastej.
Byłam zaskoczona, że pracuje tak samo jak nie jeden dorosły, ale nie przeszkadza mi to ponieważ mogę sie bardziej przygotować do codziennej takiej tyrówki.
Czemu akurat szkółka jeździecka??
Jak jesteś moim czytelnikiem to wiesz, że kocham zwierzęta i chciałabym zostać weterynarzem w przyszłości i stąd ten wybór.

Mam taką małą prośbę do wszystkich co czytają moje wpisy, proszę o opinię czy wolicie takiego typu posty, czy może więcej o strefie beauty i mody?
Dajcie znać w komentarzach!!!

3 komentarze: