DEVKLAZI

DEVKLAZI

piątek, 22 maja 2015

Jak przyozdobić pokój zdjęciami?-DIY

Ostatnio zastanawiałam się jak zrobić z mojego pokoju, taki przytulny kącik, było parę pomysłów, typu świeczki albo jakieś ramki i to pozawieszać na ścianę, chciałam też kupić fajną naklejkę na ścianę, ale pomyślałam, że ciekawie by było zrobić coś samemu i wpadłam na to aby zawiesić zdjęcia na sznurku, który potem zawiśnie na ścianie, a o to co potrzebujemy:

1, Jakiegoś sznurka, który będzie nam pasować do wystroju pokoju.
2. Klamerki, najlepsze do tego typu ozdób, są klamerki drewniane (nie konieczne ozdobne, zawsze można je pomalować na jakikolwiek kolor chcemy)
3. Zdjęcia.
4. Gwoździe.
5. Młotek, albo coś twardego, czym damy radę wbić nasze gwoździe.

Nie będę wam za dużo tłumaczyć, bo co tutaj tłumaczyć wystarczy wbić gwoździe w wyznaczone miejsca, zawiązać sznurek na nich, naciągnąć sznurek według upodobań i poprzypinać zdjęcia, a oto efekt:

Jeżeli zdecydujecie się na zrobienie tego typu ozdoby, do waszych domów przesyłajcie je na e-mail, chętnie zobaczę jak wam poszło :)
E-mail: devklazi@gmail.com
InstagramInstagram: https://instagram.com/klazi14
Snapchat: szalonaklara

7 komentarzy:

 1. na pewno zrobię coś takiego,ale dopiero kiedy skończą się remonty w moim domu :) super pomysł!

  http://przyszlosczapisanawterazniejszosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. swietny pomysl. Może wypróbujejak jzu wyremontuje pokoj :D roksana-rocky27082.blogspot.com/2015/05/wishlist-lucluccom.html?lucblogger1165 kom za kom?

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł, aczkolwiek widziałam już podobny "kącik z zdjęciami" u pewnej innej osoby :P Świetny blog!

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno przy zmianie wyglądu mojego pokoju wypróbuję ten pomysł bo wygląda świetnie. http://nicolabrychcy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny , prosty i efektowny pomysł:) ale jeszcze bardziej polecam Ci pomysł z żyłką i klipsami biurowymi -efekt mega szczególnie jak wywołujesz w formacie pseudo polaroidowym na punkcie którego mam fioła:)

  OdpowiedzUsuń